Друга хвиля пробудження в Україні

Автор | 05.09.2018

Хочу поділитися відкриттям, яке дав мені Господь, відносно другої хвилі пробудження в Україні, а, саме, про шляхи руху Його Духа в цій країні.
Перше, що я побачив, це повні стадіони людей. Зараз, в той час, коли мало людей приходить в церкви, я пророкую, що вони (церкви) знову будуть переповнені. Церква на даному етапі знаходиться в ситуації, подібній історії з Петром.
Біблія в Євангеліє від Луки 5:4-11 розповідає про те, як Петро, разом з іншими учнями Христа, цілу ніч ловив рибу, і нічого не змогли зловити. Але, зараз настає час, коли Господь, подібно до того, як Він повелів Петру закинути знову сіті, скаже своїй церкві зробити те, що вони робили багато разів до цього, і не бачили відчутного результату. Коли ми будемо коритися слову Господа, і проповідувати Євангеліє, – ми, так як і Петро, побачимо величезний улов людей для Царства Божого.
Дух Божий рухається хвилями. Спочатку приходить маленька хвиля, потім – велика, подібно цунамі. Пробудження, що було в дев’яностих роках, – це всього лише перша маленька хвиля. Це було, по суті, не саме пробудження, а приготування до Його другої хвилі жнив. Після пробудження дев’яностих прийшов відкат. Це період духовного зовнішнього застою. В цей час Господь працює з нашими серцями, щоб приготувати нас до руху Його другої хвилі. Зараз, коли я написав цей абзац, я згадав, що про щось схоже, а саме, про дві хвилі жнив, пророкував Рік Джойнер. Так ось, у мене є тверда впевненість, що зараз настав час для руху Його другої хвилі. І ось, що показує Господь: в дев’яностих роках була маленька хвиля, і при цьому були повні стадіони в Україні. Але, йде велика хвиля Святого Духа, і зали та стадіони знову будуть переповнені. Набагато більше людей будуть приходити до Христа, під час руху наступної хвилі, ніж тоді в дев’яностих. Дух Божий буде дути, і велика кількість нових людей будуть приходити в церкви.
Друге, що показав Господь, це те, що Він вивільняє величезну чудотворну силу для пробудження. Велика хвиля Божої Слави, подібно цунамі, стоїть над Україною, і вже готова вилитися на цю країну. Чудеса і знамення будуть переслідувати Його учнів. Ці чудеса будуть притягувати нових людей, і, тому, ми побачимо величезний урожай людських душ для Царства Божого.
Воскрешаюча Слава вивільнена на Україну, і, тому, для нас буде нормальним бачити феноменальні чудеса, в тому числі, фізичне воскресіння мертвих. Тому, проповідь під час виливу цієї хвилі, що наближається, буде базуватися не на красномовстві і не в переконливих словах людської мудрості, але в могутньому явищі і доказі Духа і сили. (1 Кор. 2: 4).
Таким чином, наближається друга хвиля жнив, і ми будемо бачити переповнені зали і стадіони, разом з вивільненням чудес і знамень. І ця хвиля пробудження, подібно до вогню, буде поширюватися з України в інші країни.
березень 2018.
Павло.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
676 просмотров

1 коментар до “Друга хвиля пробудження в Україні

  1. Пінгбек: Жнива у мільярд. Розділ 2. Україна – FireOfGod.INFO

Leave a Reply