Пророцтво про Росію, переслідування християн і пробудження

Автор | 02.05.2017

Напишу деякі розуміння, що у мене є, відносно Росії і пробудження в цій країні. Але, для початку, давайте прочитаємо 2-гу Книгу Царів 8 розділ.
11 І наставив він обличчя своє на нього, і довго вдивлявся, аж той збентежився. І заплакав Божий чоловік.
12 А Газаїл сказав: Чого плаче мій пан? А той відказав: Бо знаю, що ти зробиш лихо Ізраїлевим синам: їхні твердині пустиш з огнем, і їхніх вояків позабиваєш мечем, і дітей їхніх порозбиваєш, а їхне вагітне посічеш…
13 А Газаїл сказав: Та що таке твій раб, цей пес, що зробить таку велику річ? І сказав Єлисей: Господь показав мені тебе царем над Сирією!
Так, це пророцтво про Росію, і, зокрема, про Путіна. У моєму серці є печаль через те, що його справа ще не закінчилася, і ще багато шкоди він принесе віруючим Російської Федерації. Християни цієї країни ще переживуть хвилю гоніння від існуючого режиму через їх віру.
Але, у мене для віруючих Росії є пророцтво. Серед цих страждань і переслідувань, в Росії запалиться Божий вогонь, і почнеться пробудження з чудесами і знаменнями. Коли здається, що щось вмирає, в цей час народжується на світ щось нове. У той час, коли старі церкви будуть духовно мертвими, Бог буде народжувати на світ нове. У Росії повстануть нові громади в силі і вогні Духа.
Коли будуть закриватися одні двері, Бог буде відкривати нові можливості. Відбуватиметься щось подібне до того, що описано в Книзі Дії 8 розділ з 1 вірша:
«І утиск великий постав того дня проти єрусалимської Церкви, і всі, крім апостолів, розпорошилися по краях юдейських та самарійських.». І що в цих важких обставинах під час розсіювання і гонінь робили віруючі? Вірш 4. «Ходили тоді і звіщали слово». Коли віруючі Росії почнуть посеред гонінь, незважаючи на заборони, проповідувати, Бог буде давати благодать для цього: а саме, відкривати серця слухачів і підтверджувати Своє слово чудесами і знаменнями. Відбуватиметься ідентично тому, як описується далі: «5 Ось Пилип прийшов до самарійського міста, і проповідував їм про Христа.
6 А люди вважали на те, що Пилип говорив, і згідно слухали й бачили чуда, які він чинив.
7 Із багатьох бо, що мали їх, духи нечисті виходили з криком великим, і багато розслаблених та кривих уздоровилися.
8 І радість велика в тім місті була!».
Це дивовижно, що Бог дасть пережити Свою силу Його дітям, коли вони слабкі й беззахисні. Коли вони будуть, подібно ягнятам, безпорадні і гнані, Він помаже їх Своєю силою. Господь дасть Свою справжню радість посеред гонінь і важких обставин життя. І це справжні плоди духу – переживати радість посеред шторму і буревіїв.
Отже, хвиля гонінь підніметься в Росії на віруючих послідовників Христа. Але, під час цих страждань, Бог дасть переживати величезну радість, з одночасним вивільненням чудес і знамень.
Всім Божої благодаті.
квітень 2017

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
651 просмотров

1 коментар до “Пророцтво про Росію, переслідування християн і пробудження

  1. Пінгбек: Жнива у мільярд. Розділ 1. Росія – FireOfGod.INFO

Leave a Reply