Синя троянда та цунамі Божої Слави

Автор | 26.02.2018

«Він пам’ятку чудам Своїм учинив». Псалом 110: 4.
Господь вчора, сьогодні, і навіки Той Самий, а, тому, Він завжди творить чудеса. Хочу, для початку, розповісти про одне феноменальне творче чудо, про яке я почув від мого батька, а, потім, напишу, моє бачення того, що Господь збирається творити в наші дні.
Мій батько, як і я, завжди цікавився Божими надприродними речами. Тому, він, за часів своєї молодості, об’їздив багато місць тоді ще Радянського Союзу, де він тільки чув, що Господь творив чудеса. Він кілька разів був в Молдавській республіці, на той час, частини Радянського Союзу, де Бог рухався в чудеса через одного брата Івана. Там батько бачив і чув про багато чудес, але, зараз, я розповім про одне, а, саме, про синю троянду.
Одного разу, до брата Івана прийшли батьки однієї дуже хворої маленької дитини, яка не могла ходити, і попросили брата Івана помолитися за неї. Господь відкрив Івану, що Бог вже говорив батькам, що необхідно зробити для їх дива, але вони не послухалися. Він уточнив у батьків, чи правда це, вони підтвердили що так, але не скорилися, бо не повірили, що це може їм допомогти. Тоді Господь дав їм ще один шанс. Він відкрив, що у них росте жовта троянда, і ось, вона стане синьою. Господь показав, що потрібно буде змастити дитину цією трояндою, і вона одужає. Так і сталося, коли зацвіла синя троянда, вони помазали пелюстками хлопчика, і він, повністю здоровий, почав ходити. І не тільки дитина, але і всі, хто їли чи помазувалися пелюстками цієї троянди – зцілювалися.
Справа в розказаному мною творчому чуді не в синій троянді, але в покорі. Подібно до того, як чудо прокаженого Неємана залежало не від самого факту семиразового купання в Йордані, але від покори слову Господа (2 Царів 5:14). Всемогутній Бог буде виливати набагато більші творчі чудеса в наші дні, ніж це було раніше. І всі, хто ходять в покорі і послуху перед Ним, будуть ходити у надприродній силі Бога. І зараз, прийшов час для переживання творчих чудес в наших життях.
Послухайте, що я бачу: Господь вивільнив на Україну чудодійний басейн Його Слави, і всякий, хто увійде в цю воду, буде зцілений. Божий ангел прийшов, щоб збурювати воду, і хвилі від Божої Слави розходяться в різні боки. З цих хвиль виходить воскрешаюча сила, тому, ми будемо бачити по різних місцях, як воскресають мертві. Ще бачу: величезна хвиля воскрешаючої Божої Слави, подібно цунамі, стоїть над Україною, і вона вже готова вилитися. І ці ведіння про одне, про Божий дар, який Він приготував для люблячих Його.
У Першому Посланні до Коринтян, у другому розділі, Павло пише:
«9. Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!
10 А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини”.
Дух Господній зараз рухається над Землею, щоб розкривати Божі плани щодо приготованих Ним чудес, які перевершують найсміливіші наші мрії та сподівання. Він рухається, щоб творити чудеса в житті тих, хто любить Його. Якщо ми настільки любимо Його, що готові бути слухняні Господу в усьому, ми переживемо Його чудодійну силу в наших життях.
Лютий 2018.
Павло

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
609 просмотров

Leave a Reply