Слово мудрості для українців і росіян

Автор | 18.04.2017

Я хочу вивільнити слово мудрості для українців і росіян. Мудрість Божа розкриває Його шляхи, тобто вона показує, яким чином діє Бог. Головне, – це зрозуміти, що мудрість Божа проявляється через любов. Коли Мойсей попросив Бога показати Його шляхи, першим, що він почув, було те, що Господь людинолюбний (Вихід 34:6). Неможливо ходити в Божій мудрості, не ходячи в Його любові. Коли ми проходимо через труднощі, необхідно пам’ятати, що все, що робить Господь, – це через Його любов. Можливо, нам зараз важко, але, якщо ми знаходимося в Божій волі, то пожнемо плоди благословінь.
Далі, спробую висловити моє відкриття Божого ставлення до того, що зараз відбувається в Україні, і як нам потрібно ставитися один до одного, українцям і росіянам.
Ситуація, через яку на даний час проходить Україна, подібна історії Йосипа і його братів. Подібно до того, як ворожнеча Йосипа і його братів привела Йосипа до місця Божих цілей для нього, так і те, через що на даний момент проходить Україна, в результаті обернеться для неї благословінням. Бог давав Україні, подібно Йосипу, безліч пророчих слів того, що Він збирається тут робити. І саме зараз, в труднощах, Бог почав виконувати Свої обіцянки. У стражданнях, через які проходить Україна, народжується в фізичний світ те, що Бог роками вкладав в наш дух. Зауважу також, що те, що відбувалося з Йосипом, стало благословінням не тільки для нього самого, але і для всіх його братів. Аналогічно і з Україною: те, через що вона проходить, в результаті обернеться благословінням також і для християн в Росії.
Відповім тут ще на одне резонне питання, яке я чую від християн: чому Бог, даючи Свої обіцянки Україні, не показав нічого про війну і анексований Крим. Тому, що так діє Божа мудрість: Бог показує те, що Він зробить, але не показує, коли і яким чином це відбудеться. Адже Бог також показав Йосипу сон, але не показав, чого це буде йому коштувати. Бог дозволяє в Україні чомусь померти, щоб дати щось нове. Бог робить певні обрізання Україні, щоб привести її в місце Божих цілей. Таким чином, все, що відбувається в Україні – для Божої Слави.
Подібно до того, як те, що на початку для Йосипа здавалося катастрофою, в результаті стало благословінням, так і для нас: те, що здавалося нам кінцем, приведе нас до місця Божих благословінь.
Те, через що зараз проходить Україна, не є чимось новим. Це вже відбувалося в історії. Україна зараз в своєму духовному розвитку йде по корейському шляху. Мені Україна нагадує Південну Корею. Нагадаю, що там, після війни і поділу Кореї на дві частини, в південній Кореї почалося бурхливе духовне зростання з великими церквами. Щось схоже зараз буде відбуватися в Україні. В Україні очікується великий духовний і економічний підйом. Бог вивільняє Свою благодать для зміни цієї країни.
Росія ж йде по китайському шляху, коли офіційні церкви слабкі і духовно мертві, але, замість них, Бог буде піднімати свої домашні і підпільні церкви в вогні і силі Духа.
Зауважу, що як українці, так і росіяни, кожен буде платити, або вже платить, свою ціну за свободу і пробудження. Для України – це війна і поділ країни, для Росії – це переслідування істинної Божої церкви через так звані закони Ярової.
Ми, українські віруючі, незважаючи на ту біль, через яку проходимо, повинні підтримувати російських християн в тих гоніннях і страждання за їх віру, через які вони проходять і будуть проходити.
Березень 2017р.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
609 просмотров

Leave a Reply