Стосовно економічного майбутнього України

Автор | 16.04.2017

На цей час, коли ми маємо важке в економічному, політичному та духовному плані становище в країні, хочу вивільнити слово мудрості для України. Відкрию моє розуміння того, що буде відбуватися з Україною в майбутньому, в першу чергу, в її економічній сфері.
Для початку прочитаємо Книгу Буття, розділ 26:1 « І настав був голод у Краю, окрім голоду першого, що був за днів Авраамових».
Наразі, Україна переживає величезну економічну кризу, можливо, навіть, більшу, ніж були до цього. Тому, це слово є актуальним для нас, що живуть зараз в цій державі. І що ж Господь каже далі Ісааку в цій важкій економічній ситуації?
Вірш 2 (26 розділу Книги Буття) « І явився йому Господь і сказав: Не ходи до Єгипту, оселися в землі, про яку Я скажу тобі.
3. Оселися хвилево в землі тій, і Я буду з тобою, і тебе поблагословлю, бо тобі та нащадкам твоїм дам усі оці землі. І Я виконаю присягу, що нею поклявся був Авраамові, батьку твоєму».
Що ж, перед нами, так само, як і перед Ісааком тоді, є вибір: піти до Єгипту, тобто, вибратися до однієї з країн Європи та жити заможно, чи залишитись тут, у цій пустельній Землі під час голоду.
Кожен повинен зробити свій вибір з Богом. Кожному індивідуально необхідно помолитись і зробити те, що йому говорить Бог. Якщо вам Господь говорить, що потрібно їхати, то робіть це, якщо ж ні, – то не потрібно йти за натовпом.
Цією статтею я лише хочу підбадьорити тих, хто вирішив залишитися в цій пустельній землі, якою сьогодні є Україна.
Ось, до чого призвела покора Ісаака Господу: «12. І посіяв Ісак у землі тій, і зібрав того року стокротно: так благословив його Господь.
13. І оцей чоловік, і багатів усе більше, аж поки не став сильно багатий».
Так ось, якщо Господь вас спонукає залишатись тут та зайнятись якоюсь справою, робіть це. Згадайте, як Ісаак сіяв, коли всі розумні люди бігли до Єгипту. В результаті, Бог благословив його: Ісаак отримав величезний урожай, і став великою людиною в тій країні.
Бог не тільки буде благословляти слухняних Йому, але також і піднесе тих, хто ходить в покорі перед Ним.
Ще одна річ станеться з Україною: Прийде час, коли ми будемо спостерігати величезну хвилю імміграції людей, набагато більшу, ніж зараз є еміграція з цієї країни.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
582 просмотров

Leave a Reply