Свідоцтво про чудо, та пророчий сон маленької дівчинки

Автор | 26.02.2018

Для початку, напишу про чудо, що сталося в житті моїх рідних, потім, – напишу сон маленької дівчинки відносно Божих планів щодо чудес в Україні, а, також, моє тлумачення до нього.
Так ось, декілька років тому, з моєю сестрою сталося чудо, коли у неї на восьмому місяці вагітності народилася дівчинка. Пам’ятаю, як ми всі кілька днів молилися, коли дівчинка була в реанімації, і не було впевненості, що вона виживе. Але, Слава Богу, вона не тільки вижила, а й, іноді, бачить пророчі сни і ведіння. Ну, прям, як її мама, яка в дитинстві теж бачила видіння. Наприклад, коли мої батьки загубили ключі, вона, будучи у віці 5-ти років, побачила в ведінні магазин і відділ, в якому вони знаходилися.
Повернемося до моєї племінниці та її снів. У листопаді 2017 року, я на сайті «ИЗЛИЯНИЕ» опублікував мою статтю («Ведіння України в огні» >>). У той час, коли вже пройшло чотири роки від подій, що почалися в листопаді 2013 року на Майдані в Києві, я, пророчо порівнюючи Україну з Лазарем, який також був мертвим чотири дні, писав наступне: «І, на кінець, повертаючись до України. Я знаю, що багато хто говорить, що Україна померла, що в неї немає майбутнього, і що все тут, подібно до Лазаря, смердить вже чотири роки. Кажуть, що якби Бог був тут, то Україна б не померла: не було б тут війни, хаосу в церквах і так далі. Але я чую також, як Дух Божий говорить, що Він є воскресіння і життя, і, тому, Україна воскресне. Господь зніме покривало, яким Він покрив цю країну, і тоді весь світ побачить Україну в ВОГНІ».
Буквально, через кілька днів після публікації статті, моя сестра телефонує мені зі своєю дочкою, і розповідають сон. У цьому сні моя племінниця бачила, що Бог був мертвим чотири дні. І ось, моя сестра не могла зрозуміти, чому саме чотири, якщо Христос був мертвим тільки три дні. Це, фактично, було підтвердженням того, що я писав, що Бог як би був мертвим для України протягом усіх цих чотирьох років. І, далі, Ісус сказав цій дівчинці уві сні, що потрібно творити справи, які Він чинив. Фактично, Господь їй пророчо показав те ж саме, що і я писав в тій статті, що настав час рухатися в потужних надприродних чудесах, які робив Христос.
Ось, які Ісус робив справи, і заповів робити їх нам, Його учням.
Матвія 10: 8 «Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.».
Так ось, я впевнений, що зараз настав сезон, коли всі ці чудеса могутньо будуть виливатися на Україну. І, зараз, ми бачимо, як перші краплі чудодійного вогню почали вже виливатися.
Далі, уві сні, Ісус показав дівчинці дві картинки, щоб вона відгадала: на одній картинці був Київ, на іншій, за її словами – Євразія. Зауважу лише, що вони живуть в Києві. Моє тлумачення тут таке: Господь запропонував вибрати, будуть ці чудеса на локальному рівні, чи глобальному, тобто, всесвітньому. Вона вибрала картинку з Євразією, а, це означає, що чудеса, які починаються тут, в Україні, подібно до вогню, будуть поширюватися по всьому світові.
Лютий 2018.
Павло

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...
550 просмотров

Залишити відповідь