Свідоцтво про звільнення

Автор | 16.04.2017

Хочу поділитися своїм коротким свідоцтвом про силу прийняття.
Якийсь час тому, будучи підлітком, я вирішив надоумити свого п’яного родича. Мої “вмовляння” були приблизно такі: якщо не покаєшся, то попадеш до пекла. Таке віщування почула моя старша сестра, і відкоригувала моє богослов’я. Вона пояснила, що слово Боже – це меч двосічний: їм можна вбити, і їм можна зцілити людину.
Через якийсь час, коли я жив в іншій країні, до нас в церкву прийшов чоловік, що любив Бога, але мав проблему з алкогольною залежністю, з якою він безуспішно боровся. Одного разу, він прийшов до мене і попросив трохи грошей похмелитися. Тоді Бог вклав в моє серце бажання дати йому гроші і пророкувати в його життя, що Господь звільнить його.
Буквально через пів року, у цієї людини був черговий алкогольний запій, під час якого він вкрав у господаря квартири, яку знімав, дві пляшки вина. Коли він випив їх, його знудило, і він все вирвав. З нього вийшла якась чорна маса. Після того, цей чоловік взагалі не п’є. Раніше він не міг пройти повз алкогольного магазину, але зараз він повністю вільний. В результаті, я радий, що у мене є такий друг, у якого всередині горить Божий вогонь, що навчає його і змінює все його життя. Дивлячись на нього, його колишні товариші по чарці, теж приходять до Христа.
У 2014 році, я змушений був повертатися в Україну під час війни. Тоді, у важкий для мене час, ця людина прийшла до мене зі словом від Бога. Чесно кажучи, я не дуже сприйняв те, що він тоді сказав мені. Минуло вже кілька років, і я бачу, що Бог почав робити те, що пророкувала мені людина з на той час алкогольною залежністю.
Так, що я цим хочу сказати? По-перше, я не кажу, щоб ми роздавали людям з алкогольною залежністю гроші на похмілля. Я зробив так одного разу, тому що відчув, що в тій ситуації це було правильно.
По-друге, слово Боже – це меч двосічний, давайте ним зцілювати, а не вбивати один одного. Неможливо поміняти людину, до якої у нас немає співчуття. Не варто звинувачувати людей, що знаходяться в проблемах, а, навпаки, співчувати їм. Можливо, коли потім буде важко нам, вони зможуть підтримати нас.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...
682 просмотров

Залишити відповідь