Відносно ідолопоклонства та Божих судів в церквах України

Автор | 02.05.2017

Висловлю моє розуміння того, що на даний момент відбувається в українських церквах, причини поразки і падіння служителів, і що буде відбуватися далі з віруючими України.
Українські церкви, подібно до Ісуса в пустелі, проходять через спокуси диявола. Ворог душ людських зваблював християн України, подібно до того, як він спокушав Христа в пустелі, вклонитися йому. Натомість, – він пообіцяв багатства. На жаль, багато хто, піддалися на його спокуси.
Як це не прикро, але багато хто зі служителів, подібно Аарону, ввели Божий народ у гріх. Те, що відбувається в українських церквах з ідолопоклонством (або сріблолюбством), не є чимось новим, і вже відбувалося з єврейським народом у пустелі. Українські віруючі, проходячи через свою пустелю, опинилися в такій же спокусі, як і євреї багато століть назад. Давайте, почитаємо книгу Вихід 32 розділ:
1 І побачив народ, що загаявся Мойсей зійти з гори. І зібрався народ проти Аарона, та й сказали до нього: Устань, зроби нам богів, що будуть ходити перед нами, бо той Мойсей, муж, що вивів був нас із єгипетського краю, ми не знаємо, що сталось йому.
2 І сказав їм Аарон: Поздіймайте золоті сережки, що в ушах ваших жінок, ваших синів та дочок ваших, і поприносьте до мене.
3 І ввесь народ поздіймав з себе золоті сережки, що в їхніх ушах, та й позносили до Аарона.
4 І взяв він це з їхньої руки, і вформував його в глині, і зробив із нього лите теля. А вони сказали: Оце твої боги, Ізраїлю, що вивели тебе з єгипетського краю!
5 І побачив це Аарон, і збудував жертівника перед ним. І кликнув Аарон та й сказав: Завтра свято для Господа!
6 І повставали вони взавтра рано вранці, і принесли цілопалення, і привели мирну жертву. І засів народ до їди та до пиття, і встали бавитися.
Отже, щось подібне відбувалося і ще відбувається в наших українських церквах. Люди, думаючи, що приносять жертви Богу, насправді служать золотому теляті. Бог для них представляється куркою, що несе золоті яйця. Божі священики ввели народ в ідолопоклонство, зробивши йому золотого тільця, тобто, всілякі фінансові піраміди, і, обіцяючи золоті гори. Вони зробили Бога у вигляді статуї, яка, як би, приносить процвітання. Тому, поразка від Бога прийшла на церкву, і багато хто постраждав і, навіть, померли.
Наразі саме той час, коли Бог зревнував за Своєю церквою в Україні і через суди очищає її.
У мене є пророче слово для тих, хто пройшов через ці спокуси і пустелю. Бог дасть Свою милість і благодать тим, хто пройшли через випробування. Він введе Свій народ в землю обітовану, туди, де тече молоко і мед. Може, ви зневірилися від фінансової безвиході, – у мене для вас є надія. Бог – забеспечитель наш. Він цінує тих, чиє серце є смиренним перед Ним. Він дасть роботу, чи можливості для підприємництва, тим, хто убогий і розбитий серцем.
Таким чином, не тільки Божі суди, а й Його милість була вивільнена в Україну, щоб благословити тих, хто пройшов через спокуси. Згадайте, як після випробувань Христа в пустелі, ангели служили Йому. Божі ангели будуть служити тим, хто не поклоняється момоні.
Квітень 2017

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
735 просмотров

Leave a Reply