Вітер Всемогутнього Бога в Україні

Автор | 14.11.2017

Вітер

Хочу поділитися деякими моїми видіннями, що я бачив протягом останніх трьох років. Чесно кажучи, я не люблю говорити про свої відкриття, але, напевно, прийшов час поділитися, тому що це бажання, як вогонь, горить у моєму серці.
Так ось, я бачив, як дув Дух Всемогутнього Бога.
Справа в тому, що Божа Слава приходить через Його суди. З цієї причини, Божі суди почали виливатися на Україну.
У книзі Об’явлення описується, що перед Другим пришестям Христа, ангели будуть виливати свої суди. Суди потрібні не тому, що Бог гнівається, і хоче покарати Своє творіння. Ангели в книзі Об’явлення виливають свої суди з певною метою – підготувати Землю до пришестя Христа у славі. Таким чином, Бог виливає суди через бажання принести Свої зміни. Щоб Божий порядок став можливим, Він чинить суди над ідолами. Саме суди очищують землю від ідолів і приносять переміни.
Перше переживання, про яке хочу розповісти, трапилося в середині листопада 2013 року. У той вікенд я сидів, чекаючи руху Господа. І тоді, це, як тягар, зійшло на мене, і я почав ридати. Причиною моїх стогонів було те, що я так довго чекаю на своє чудо, а Бог і досі не дає його. Після цього, я побачив, як підіймається біла хмара і Божий вітер. Пізніше, я почав розуміти, що ця хмара була Його судами. У той час, я жив за кордоном і, навіть, не думав про Україну. Але, через кілька днів, я прочитав в новинах, що в Києві почався євромайдан.
Наступне, одне з яскравих видінь, я бачив у вересні 2014 року. Це був важкий час як для України, так і для мене особисто. У той час відбувалися такі події як: Іловайский котел української армії; біженство до нас сестри з дітьми з Донецька; моя необхідність повернення додому з-за кордону у такий не підходящий час. У цій ситуації, несподівано, надприродна радість прийшла в моє серце. Я просто не міг турбуватися, по причині побаченого. Я побачив, що Бог вивільнив армію Своїх ангелів на Україну. Згадалися тоді Єлисей і його слуга (2 Царів 6: 8-23). У той важкий час, майже всі церкви нашого міста, в єдності виходили на центральну площу для молитви за Україну. Коли віруючі на колінах благали про допомогу, Бог діяв. Пізніше прийшло підтвердження моєму видінню. Через деякий час на ТБН вийшла програма “це надприродне” (посилання >>) . Оригінал англійською мовою вийшов в травні 2014 року. (посилання >>) У цій програмі, Ларі Рендолф розповідає про побачене ним видіння ангела з мечем над Росією, який поставить шах і мат у війні. Таким чином, в цій війні безпосередньо беруть участь Божі ангели, щоб повернути хід історії в потрібному Богу напрямку. І, як ми бачимо, Бог поставив глухий кут цій війні, і плани диявола на Україну були зруйновані.
Це так незвично: під час того, коли твоє життя в руїні, хаос, бідність, смерть і війна навколо, бачити, як рухається вітер Божий. Він, як ураган, носився над Землею, обіймаючи її. Величезний заряд мудрості і любові у напрямку до України виходив з Божого вітру. Так зрозумілою стала тоді книга Йова, коли Всемогутній Бог говорив з ним з урагану.
Наступне яскраве видіння я бачив на початку 2015 року. Нарешті, до мене прийшло розуміння, що цей Господній подих був направлений проти політичної системи. Якщо чесно, з початку подій 2013 року, я не дуже розумів, що тут відбувається. На початку 2015 року, Господь нагадав мені пророцтво, почуте ще в 1998 році. Відомий тоді пророк Роберт-с Ліардон був в Києві. У ті далекі роки, він кілька днів пророкував проти духу комунізму над Україною. Тільки на початку 2015 року, прийшла мені ясність від Господа, що все, що відбувається в Україні, це Божі суди над духом комунізму. Це вітер Божий дує проти цієї системи. Коли Господь мені це нагадав на початку того року, Він показав, що в травні – семидесяті роковини перемоги над фашизмом, і, саме до цієї дати, дух комунізму впаде. Для мене було несподіваним сюрпризом, коли Господь дав підтвердження Своїм словам. Буквально, через кілька місяців, я побачив новину про пакет законів про декомунізацію, що готується. У прочитаній мною новині підкреслювалося, що даний пакет законів планується бути прийнятим до 9 травня (семидесятої річниці перемоги над фашизмом). ( (посилання >>) . В результаті, закони прийняті, а комунізм, як ідеологія, у нас, в Україні, під забороною.
Таким чином, стало зрозуміло, чому, коли в кінці 2013 року, Дух Всемогутнього Бога почав дути, насамперед впав пам’ятник Леніна в Києві, а потім, вони почали падати і по всій країні. Тоді в духовному світі розпочалася війна, і природно, що вона проявилася і в фізичному світі. Ангели Божі були вивільнені проти князя комунізму, і хвилі цієї війни проявляються у фізичному світі до сих пір.
Особисто до мене значимі об’явлення від Господа приходять, коли я безпорадний.
В одну з неділь травня 2016 року, я відчував себе слабким. Тому, я не зміг піти до церкви. Тоді мені впали в око дві новини: перша – гей парад пройшов по Києву; друга – в Штатах розстріляли гей клуб. У той час, як по Києву марширував парад, суди проявилися несподіваним чином в Америці. Але не це вразило мене. Прийшло нестандартне, на мою думку, розуміння того, як Бог дивиться на цю ситуацію. Господь сказав: “а тепер Моя черга. Я буду давати Мою благодать для створення сімей”. Пізніше, підтвердження цьому одкровенню, я знайшов в Біблії: “А де збільшився гріх, там зарясніла благодать” (Рим 5:20)
Взимку-навесні 2016 року, стало зрозумілим, що суди Божі виливалися і на церкви. Коли був викритий гріх одного з відомих пасторів, Господь дав пережити Свій біль про цього служителя. Прийшли слова плачу Давида про Саула. Про те, як впали сильні. (2 Самуїлова 1: 17-27) Настає час, коли Господь буде підіймати Своїх Давидів.
Ще одну деталь побачив, як, через натиск Божого вітру, в церкві і суспільстві почалися перестановки. Через це значимі люди в церквах емігрують з країни. Вітер просто видуває їх з насиджених місць. Ці люди не знаходять тут собі місця і виїжджають. Я не стверджую, що всі емігранти виїжджають з причини вітру. У моєму розумінні, приходить зміна поколінь. Щось подібне до того, що відбувалося на початку дев’яностих, коли одні віруючі служителі виїжджали, а, замість них, Бог підіймав нових.
Такім чином, саме по причині Божого вітру відбуваються зміни і перестановки, як в суспільстві, так і в церкві. Бог через Свої суди приносить Свій порядок в ці інституції.
Далі, бачив, як з вітру Божої присутності, Ісус приходив до зламаних і розбитих (скрушенних). Він роздавав людям Свій вогонь. Хворі приймали вогонь і починали рухатися в чудесах. Бідні і безробітні отримували від Нього ідеї для роботи або бізнесу. Перед ними відкривалися нові можливості. Самотні отримували благодать для створення сімей.
І, нарешті, бачив, що Дух Всемогутнього Бога носиться над землею, суди у нього в одній руці, а милість – в інший. Зараз – той час для України, коли Він виливає Свою милість. І ось Його милість: величезне полум’я вогню підіймається над Україною, і це вогонь не війни, яку всі очікують, але полум’я Божої Слави. Це той Вогонь, від якого будуть воскресати мертві. Зараз Дух Божий закликає на війну Свою армію. І це Його військо, армія слабких, хворих, зламаних і розбитих. І більше нічого не буде неможливого для Його солдат, через те, що вогонь Всемогутнього Бога на них.
Не важливо, молоді ви чи старі, вам років десять чи сто, існує тільки один критерій, за яким Бог підбирає Свою армію, – це серце, яке розбите (скрушне) перед Ним. Він дає Свій вогонь тим, хто не здатний присвоїти собі Його Славу. Якщо ви відчуваєте себе безпорадним і слабким, приєднуйтесь до армії Господа, і Він буде використовувати вас.
Як підтвердження того, що зараз Божий час, коли Бог вивільняє Свій вогонь, згадав пророцтво, що Бог вивільнив через Робертса Ліардона, сказане ним в Києві в 1998 році. Друге, про що він тоді вчив, це про чудодійні дари. Прийшов час їм розкритися. Зараз той час, коли Бог вивільняє Свій вогонь для Своїх дарів для церкви в Україні, які Він утримував до цього.
Всім Божої благодаті.
Павло Ч.
лютий 2017р.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
963 просмотров

1 коментар до “Вітер Всемогутнього Бога в Україні

  1. Пінгбек: Жнива у мільярд. Розділ 2. Україна – FireOfGod.INFO

Leave a Reply