Здійснення пророцтв: Європа, ісламський світ і ангел Всемогутнього Бога

Автор | 26.11.2020

Наразі, ми живемо в сезон, коли відкриття, вивільнені на цьому сайті кілька років тому, несподівано, розгортаються в фізичному світі. Тому, сьогодні, в цій третій частині, присвяченій пророцтвам, що здійснюються, хочу нагадати вивільнені одкровення, зокрема, про Європу і іслам, і, в світлі цих пророцтв, дати певну інтерпретацію подіям, які зараз розгортаються.
Особисто я вірю, що в духовному світі є князі пітьми, які впливають на формування певної політичної і релігійної атмосфери, культури, традицій, законів, моралі, впливають на встановлення твердинь, забобонів і т д. І ось, Біблія вчить нас, що наша боротьба не проти крові і плоті, тобто людей, що діють під впливом духів темряви, але, проти самих князів темряви (Еф 6:12).
У нашому фізичному світі, коли ми молимося відповідно Божим планам, відбуваються конфлікти і потрясіння. Це відбувається через війну Божих ангелів з духами пітьми. І ці конфлікти, в результаті, Бог поверне таким чином, що закони та забобони, встановлені під впливом цих князів темряви, будуть надломленими, і двері для проповіді Євангелія відкриються. У світлі цього, сьогоднішня логіка конфліктів в нашій європейській частині землі стає зрозумілою.
У 2018 році я написав трактат стосовно жнив в мільярд. Кілька цитат з третього розділу про всесвітнє пробудження, де я, зокрема, писав про іслам і Європу, починають виконуватися: „Ніч проходить – півмісяць меркне. Настає ранок, і над ісламськими країнами засяє хрест. Бог відкриває двері для проповіді в ці країни. Не вірите в масові жнива в ісламських країнах? Але, чи міг хто 40 років тому повірити, що впаде комунізм? Бог повалив князя тьми комунізму, і в Його планах повергти князя ісламу”.
Я також там писав: „Наразі, Європа духовно мертва, але, у Господа є рішення. Божий Дух буде дути, стрясати цей континент, після чого Господь простягне до неї милість і виллє вогонь, завдяки якому Європа воскресне”. (Джерело >>)
Як ми зараз можемо бачити, в світі і, особливо, в Європі, піднімається на війну князь тьми ісламу. Він розбурхує цей регіон. У цього духу тьми планами є, нарешті, захопити цю частину землі, але, у Господа інші наміри… В результаті Божого втручання, величезні потрясіння, ініційовані Богом, будуть стрясати як Європу, так і ісламський світ. Серед ісламських країн почнеться пробудження. Це пробудження буде також в Європі.
Недавні землетруси і потрясіння, які ми спостерігаємо в Туреччині, масові вбивства ісламістськими терористами в Європі (жовтень-листопад 2020), викликані зіткненням духу гуманізму, що стоїть за Європою, і іншим духом темряви ісламу, що тримає в темряві півмісяця більше мільярда людей. У цьому зіткненні ідеологій, за якими, як я вже зазначив, стоять певні князі пітьми, беруть участь також могутні Божі ангели. У цих ангелів є завдання від Всемогутнього Бога – приготувати світ до останніх жнив народів.
Тому, від присутності Всемогутнього Бога, прийшов сильний ангел на нашу землю. Звідки я знаю про цього Божого ангела? Я бачив цього могутнього ангела, у якого є влада відкрити, щоб ніхто не зміг закрити, і є влада закрити, щоб ніхто не відкрив. Він зносить, як пил, все, що противиться Божим планам! Особисто я, коли цей ангел починає діяти, відчуваю слабкість і болючість від цієї сили, що виходить від нього. Цей ангел дозволяє темряві проявитися, після чого виливає на цю темряву лють Божих судів.
Цей ангел Всемогутнього Бога знаходиться над Україною, і, саме тому, здається, що Україна є джерелом і епіцентром всіх світових подій і конфліктів. Здається, що ця країна, навіть, є джерелом імпічментів американських президентів, якось задіяна в їх вибори, і так далі. У всіх значущих світових подіях, якимось чином, спливає Україна. Це тому, що центр духовних світових змін з кінця 2013 року, завдяки цьому могутньому ангелу, знаходиться в цій східній частині Європи. І світовий духовний вплив цієї частини землі з часом буде тільки збільшуватися. Про цього ангела Всемогутнього Бога я писав (тут >>) і (тут >>).
Таким чином, через духовні війни, світові конфлікти, з часом, тільки наростатимуть. Буде збільшуватися амплітуда протистояння, через зіткнення європейських і ісламських цінностей. Але, в результаті, диявол і його плани будуть осоромлені. Вплив князів темряви над Європою і ісламським світом буде надломлено. Гряде війна, яка буде муками народження, що буде відкривати двері для світових жнив народів, особливо, серед ісламських країн і Європи!
Павло
Листопад 2020

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
930 просмотров

Leave a Reply