Здійснення пророцтв відносно Америки

Автор | 23.11.2020

Сьогодні, хочу продовжити викладати деякі з відкриттів, що вже починають здійснюватися, і, що були опубліковані мною на цьому сайті протягом останніх декількох років.
Я впевнений, що ми живемо в сезоні, коли ці відкриття, вивільнені кілька років тому, несподівано, розгортаються в фізичному світі на наших очах. Тому, сьогодні, хочу нагадати моє пророцтво відносно Америки, і, в світлі цього одкровення, дати певну інтерпретацію тих подій, що наразі розгортаються.
Так ось, давайте поговоримо про Америку, і рух Божого Духа в цій країні. «У лютому цього (2017) року, я слухав пророцтва відносно Америки на 2017 рік, що знаходяться на каналі Сіда Рода. Під час тієї програми, коли учасники вели розмову про нового президента Трампа і т п., я раптово почув від Господа: “Ви (Україна) платите свою ціну за свободу від духу комунізму, вони (США) заплатять за свободу від духу толерантності”. (Джерело >>)
У тому відкритті я описував про труднощі, через які цій країні належить пройти. Князь тьми, котрого Господь показав в 2017 році, і якого я тоді назвав духом толерантності, сьогодні піднімається і діє на американській землі, зокрема, через рух антифа, BLM і так далі. Цей дух через заворушення намагається зруйнувати цю країну, але, у Бога інші плани.
Дух темряви піднімається, щоб занурити Америку в темряву. Дія цієї темряви, з часом, буде зростати, разом з цим буде збільшуватися благодать, що протистоїть цій темряві.
Як я писав у 2017 році, ця країна буде проходити через всі ці катаклізми, і вийде з них зміненою. У потрясіннях і вогні випробувань і буде народжуватися справжня свобода, будуть формуватися справжні цінності, і запалиться істинний вогонь пробудження.
Павло
Листопад 2020

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...
349 просмотров

Залишити відповідь