Здійснення пророцтв: віруси, тьма і слава сходять на землю

Автор | 16.11.2020

Сьогодні, Божий Дух нагадав мені деякі з відкриттів, що були опубліковані мною на цьому сайті протягом останніх кількох років.
Я впевнений, що ми живемо в сезон, коли ці відкриття, вивільнені кілька років тому, несподівано, розгортаються в фізичному світі на наших очах. Тому, хочу нагадати деякі з них, і, в світлі цих пророцтв, дати певну інтерпретацію тих подій, що розгортаються.
Отже, розпочнемо з темряви і слави, які зійшли на нашу землю. Поговоримо про ковід, що вразив наш світ, а, також, прослідкуємо, як це поєднується з пророцтвами, що публікуються на цьому сайті.
У 2017 році я опублікував одне з перших моїх відриттів про пробудження. Тоді я писав: „Наразі настає той самий час, коли Бог запалює над Своїм народом вогонь Його Слави. Він робить це саме тоді, коли темрява сходить на всі країни.
Отже, на світ зійде морок, який торкнеться практично всіх народів. І, коли пітьма зійде над землею, тоді над люблячими Бога засяє Господь, і всі народи підуть до світла Його …” (джерело >>)
На даний момент, з 2020 року, ми вступили в сезон, коли дух смерті через вірус було вивільнено в світ. На наш світ опустилася пітьма. В протидію цьому духу темряви, Божа воскрешаюча слава сходить на Божий народ, щоб змінити світ.
Через ці потрясіння, двері для пробудження і жнив народів останніх днів відкриваються! Чи ти готовий до цих величних жнив?
Павло
Листопад 2020

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
381 просмотров

Leave a Reply