Жнива у мільярд. Розділ 3. Всесвітня революція хреста

Автор | 19.09.2018

Отже, в попередніх розділах я описав відкриття про благодать, яка змінить пострадянські країни. Тут же, опишу загальні моменти для учнів Христа з цих країн відносно Божих планів для світових жнив. Вірю, що після перемін у наших країнах, у Господа є план зробити нас частиною світових жнив. У Бога є бажання через нас принести революцію хреста в інші частини світу. І ось, моє одкровення про це.
Ніч проходить – півмісяць меркне. Настає ранок, і над ісламськими країнами засяє хрест. Бог відкриває двері для проповіді в ці країни. Не вірите в масові жнива в ісламських країнах? Але, чи міг хто 40 років тому повірити, що впаде комунізм? Бог повалив князя тьми комунізму, і в Його планах повергти князя ісламу.
Незважаючи на всі розбіжності, над усіма пострадянськими країнами є загальне покликання: привести ісламський світ до Христа. Європа не змогла християнізувати ісламські країни за допомогою меча, але нам Христос дав іншу зброю. Нашою атомною бомбою проти мороку півмісяця, є Кров Христа і вогонь Його слави. Бог буде потрясати ці країни і цілі регіони, і робити їх відкритими для проповіді, як колись Він зробив це з колишнім Радянським Союзом.
Для нас велика честь бути частиною Божих планів принести революцію хреста в ісламські, а також, інші країни світу. Адже, Європі не менше потрібна революція Хреста, ніж нам і ісламським країнам. Наразі, Європа духовно мертва, але, у Господа є рішення. Божий Дух буде дути, стрясати цей континент, після чого Господь простягне до неї милість і виллє вогонь, через який Європа воскресне.
Таким чином, Бог буде стрясати весь світ, і під час цього ніби зовні удаваного хаосу, народи, подібно стиглим плодам, які восени опадають з дерев через сильний вітер, будуть масово навертатися до Христа. Але ці жнива будуть відбуватися не завдяки нам, але завдяки супутньому вітру Божої благодаті. І всі ми, прості учні Христа, є частиною Його армії. І над кожним Господнім воїном горить хрест. І ось, чим слабкішим і смиреннішим є солдат у Божому війську, тим більший хрест над ним горить. І розмір хреста визначає міру сили, яка проявляється через них. Чим більший хрест, тим більша благодать через них буде виливатися на народи, і, як наслідок, тим більші чудеса вони будуть бачити, і тим більший урожай вони будуть збирати.
Отже, ангели Всемогутнього Бога будуть простягати меч суду на країни і народи. Через це, будуть відбуватися потрясіння, і, в результаті, цілі регіони будуть відкриватися для жнив. Потім, Господь буде простягати Свою милість до цих народів, і посилати нас, солдатів Його милості, приносити силу хреста, і збирати урожай для Царства Божого. Таким чином, ми приготуємо шлях до Другого пришестя Христа у славі.
Давайте погодимося зібрати жнива у мільярд душ, і тоді світ знову зміниться. І проповідуване буде Євангеліє Царства між усіма народами, і тоді прийде Христос. Якщо євреї готують шлях до приходу Ісуса як Царя, через відновлення контролю над їх землею, в тому числі, над Єрусалимом. То ми, християни, через збір врожаю робимо те ж саме. Господь іде у Славі, і перед Ним схилиться кожне коліно. А нашим завданням, солдат Всемогутнього Бога, є приготувати шлях до повернення нашого Господа як Царя.
Змилуйся Господи, хрести Твою Церкву в вогні Святого Духа, і дай нам силу бути Твоїми свідками, поширюючи силу Крові Агнця і вогонь Його слави серед багатьох народів і націй. Вилий вогонь, тому що вже настав час жнив. Дай нам силу зібрати жнива у мільярд душ. Амінь.
Павло Ч.
травень 2018

Зміст:
Жнива у мільярд. Вступ.
Жнива у мільярд. Розділ 1. Росія.
Жнива у мільярд. Розділ 2. Україна.
Жнива у мільярд. Розділ 3. Всесвітня революція хреста.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
632 просмотров

Leave a Reply